Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Sayın Genel Müdürümüz Dr. Sadri ŞENSOY'un Sakarya Ziyareti

Sayın Genel Müdürümüz Dr. Sadri ŞENSOY'un Sakarya Ziyareti

Millî Eğitim Bakanlığı Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Sadri ŞENSOY Sakarya ilini ziyareti kapsamında;

  

Ölçme Değerlendirme Merkezi (ÖDM)

 

Ölçme Değerlendirme Merkezi çalışmalarını yakından inceleyen Genel Müdür ŞENSOY, çalışma ortamlarını gezerek görevli öğretmenlerle tanıştı. İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet DURMUŞ ve Ölçme Değerlendirme Merkezinden Sorumlu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yüksel HAMZAOĞLU'nun eşlik ettiği ziyaretler kapsamında Genel Müdür Dr. Sadri ŞENSOY 'a faaliyetler hakkında bilgi verildi.

 

Tasarım Beceri Atölyeleri

 

Ziyaret planı kapsamında daha sonra Serdivan İlçesindeki Aydın Gürdamar Ortaokulu ve Adapazarı İlçesindeki Ozanlar Anadolu Lisesi Tasarım Beceri Atölyeleri ziyaret edildi.

 

Öğrencilerden Sayın Bakanımız Ziya SELÇUK'a Mektup

 

Aydın Gürdamar Ortaokulu ziyaretinde okul öğrencileri Millî Eğitim Bakanı sayın Ziya SELÇUK'a sunulmak üzere hazırladıkları mektubu Genel Müdür ŞENSOY 'a ilettiler. Mektubu öğrencilerden alan Genel Müdür ŞENSOY, "Bu görevi büyük bir zevkle yapacağım. Mektubunuzu Sayın Bakanımıza ileteceğim." diyerek onlarla sohbet etti.

 

Sakarya ziyaretinin öğleden sonraki bölümünde Şehit Erol Olçok Anadolu Lisesi konferans salonunda ilçe millî eğitim müdürleri ve ortak sınav yapılan derslerin ilçe zümre başkanlarıyla bir araya gelen Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Sadri ŞENSOY ülke genelinde ölçme değerlendirme faaliyetlerinde gelinen olumlu duruma değindi ve ilçe zümre başkanları ile soru-cevap şeklinde  istişarelerde bulundu.

 

İlçe millî eğitim  müdürleri ve ilçe zümre başkanlarının katılımıyla gerçekleştirilen istişare toplantısı, İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet DURMUŞ'un teşekkür konuşması ile sona erdi.

13-12-201913-12-201913-12-201913-12-201913-12-201913-12-2019

Emniyet Mahallesi Milas Sokak No8 Yenimahalle/Ankara - (0312) 413 30 65

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.