Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü

ÖLÇME, DEĞERLENDİRMEDE SON 6 AY E-BÜLTEN (ÖZEL SAYI)

ÖLÇME, DEĞERLENDİRMEDE SON 6 AY E-BÜLTEN (ÖZEL SAYI)

Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünün son altı aylık dönemde ölçme ve değerlendirmenin süreç odaklı ve sürdürülebilir olması için getirdiği yenilikleri ve bu amaç doğrultusunda gerçekleştirdiği çalışmaları sizlerle paylaşmak için e-Bülten özel sayısını hazırladık. 

Ölçme ve değerlendirmeyi sonuç odaklı olmaktan çıkarıp öğrencinin üstün yararını temel alan süreç odaklı bir hâle getirmeyi hedefledik. "Öğrenmek için ölçmek" ve "öğrenirken ölçmek" anlayışlarını benimseyerek öğrenmenin niteliğini ve kalitesini artırmak için bütün eğitim paydaşları ile özverili çalışmalar gerçekleştirdik. Bu felsefe doğrultusunda çalışmalarımız hız kesmeden devam edecektir.

Belirli aralıklarla yayımlanacak olan e-Bültenlerin, kurumsal hafızanın güçlendirilmesine, eğitim paydaşları ile iş birliği yapılmasına ve gelecekteki çalışmalara esin kaynağı olması temennisiyle... 

Ölçme, Değerlendirmede Son 6 Ay e-Bülten Özel Sayı erişmek için tıklayınız

Emniyet Mahallesi Milas Sokak No8 Yenimahalle/Ankara - (0312) 413 30 65

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.