Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü

MİLLÎ EĞİTİM BAKANI İSMET YILMAZ´A GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZCE BRİFİNG VERİLDİ.

MİLLÎ EĞİTİM BAKANI İSMET YILMAZ´A GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZCE BRİFİNG VERİLDİ.

Millî Eğitim Bakanı Sayın İsmet YIMAZ,  Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü çalışmaları ile ilgili brifing aldı. Yapılan brifing toplantısına Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Sayın Orhan ERDEM,  Genel Müdürlüğümüzün bağlı olduğu MEB Müsteşar Yardımcısı Sayın Muhterem KURT, Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Doç. Dr. Bayram ÇETİN, Bakan danışmanları ve ilgili daire başkanları Hüseyin GÜÇ, Bayram TARAN, Salih ALTUNTAŞ, Mehmet Emin GÜNAYDIN, Turay KARADERE ve Yunus YAĞMUR katıldı.

Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Doç. Dr. Bayram ÇETİN’in yaptığı sunumda Genel Müdürlük tanıtılıp çalışmaları anlatıldı, daire başkanlıklarının işleyişleri ve iş alanları hakkında bilgi verildi. Ayrıca, ABİDE Projesi, Soru Bankası Yazılımı,  MEB Test Yazılımı gibi projeler,  Kazanım Kavrama Testleri, Destekleme ve Yetiştirme Kursları, Merkezi Ortak Sınavlar ve diğer sınav çalışmaları, sınav verileri hakkında bilgi verildi. Ayrıca proje aşamasında olan yeni matbaa binası çalışmaları ile ilgili bilgilendirme yapıldı.

 

13-06-201613-06-201613-06-201613-06-2016

 

Emniyet Mahallesi Milas Sokak No8 Yenimahalle/Ankara - (0312) 413 30 65

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.