Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Arkadaşım Bami Tatilde Okul Öncesi Etkinlik Fasikülü Yayımlandı

Arkadaşım Bami Tatilde Okul Öncesi Etkinlik Fasikülü Yayımlandı

Millî Eğitim Bakanlığı, Bartın Ölçme Değerlendirme Merkezi tarafından koordine edilen ve eylül ayından itibaren yayımlanan "Arkadaşım Bami" etkinlik fasiküllerine ek olarak bu ay ilk kez "Arkadaşım Bami Tatilde" etkinlik fasikülü hazırlandı. Bu fasikül ile çocuklarımızın okul dönemi boyunca edindikleri bilgi ve becerileri tekrar edebilmeleri, tatilde aileleri ile birlikte kaliteli zaman geçirebilmeleri hedefleniyor. Ayrıca psikomotor becerilerin gelişmesi ve beden sağlığının korunması için oluşturulan hareket etkinlikleri ve oyunlar ile aile bağlarının ve aile içi iletişimin güçlenmesi bekleniyor.

"Arkadaşım Bami" ve "Arkadaşım Bami Tatilde" etkinlik fasiküllerine Millî Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü web sitesi (http://odsgm.meb.gov.tr) ile Bartın Ölçme Değerlendirme Merkezi web sitesinden (https://bartinodm.meb.gov.tr) ulaşılabiliyor.

Arkadaşım Bami TATİLDE Okul Öncesi Etkinlik Fasikülü için TIKLAYINIZ.

 

Diğer yayımlanmış fasiküller burada yer almaktadır.

Emniyet Mahallesi Milas Sokak No8 Yenimahalle/Ankara - (0312) 413 30 65

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.